Za oddanie krwi dostaniesz choinkę! W Łomży odbędzie się akcja Choinka dla życia

i

Autor: mszzz

CHOINKA DLA ŻYCIA

Za to dostaniesz choinkę na święta! W Łomży odbędzie się akcja "Choinka dla życia"

2023-12-13 12:01

Przed Łomżą kolejna akcja "Choinka dla życia", a to znaczy, że za oddanie krwi lub jej składników będzie można dostać świąteczne drzewka. Akcja odbędzie się również w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Hajnówce i Suwałkach. Szczegóły poniżej.

Choinka za oddanie krwi

Wszystkie osoby, które jeszcze przed świętami chcą oddać krew, mogą zrobić to niebawem i dostać dodatkowy prezent. W Łomży odbędzie się akcja "Choinka dla życia", czyli każda osoba, która podzieli się swoją krwią albo jej składnikami dostanie w prezencie choinkę.

Akcja zostanie przeprowadzona także w innych miastach w Podlaskiem - w Białymstoku, Suwałkach, Bielsku Podlaskim i Hajnówce. Drzewka dla krwiodawców przekażą Lasy Państwowe. Warto pojawić się wcześnie, ponieważ liczba drzewek jest ograniczona.

Za oddanie krwi dostaniesz choinkę! W Łomży odbędzie się akcja Choinka dla życia

i

Autor: RCKiK w Białymstoku

Choinka dla życia w Łomży - kiedy?

Nie tylko wolne i czekolady, ale również choinkę za oddanie krwi można będzie dostać jutro, 14 grudnia. Krew w Łomży można oddawać w terenowym oddziale RCKiK przy Szpitalu Wojewódzkim.

Potrzebna krew

Obecnie najpilniej potrzeba krwi grup: 0Rh-, ARh- i ABRh-.

Potrzebne są również grupy: 0Rh+, ARh+, BRh- i ABRh+.

Sonda
Czy kiedykolwiek oddawałeś krew?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl