Wypadek ciągnika i osobówki. Trasa Łomża- Nowogród zablokowana.

i

Autor: KMP Łomża

Wypadek ciągnika i osobówki. Dwoje nastolatków i kierowca w szpitalu!

2022-07-20 12:20

Utrudnienia dotyczą drogi między Grzymałami a Kupiskami, na drodze wojewódzkiej 645. Osobówka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym. Są poszkodowani, a służby cały czas pracują nad tym zdarzeniem. Szczegóły znajdziecie niżej.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 645 pomiędzy miejscowościami Grzymały a Kupiski. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia doszło w momencie, kiedy 21-letni kierujący ciągnikiem skręcał w lewo, a 46-letni kierowca osobówki go wyprzedzał.

W wyniku tego zdarzenia dwaj 11-letni pasażerowie pojazdów (pasażerem ciągnika był 11-latek i pasażerem osobówki był 11-latek) trafili do szpitala. Hospitalizacji wymagał również 21-letni kierujący ciągnikiem- przekazuje Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Policja przekazuje też informację o wyniku badania trzeźwości- obaj kierowcy, biorący udział w tym wypadku byli trzeźwi. Policjanci cały czas wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Trzeba spodziewać się utrudnień na trasie Łomża- Nowogród, bo droga jest zablokowana.

Wypadki na skrzyżowaniach w polskich miastach

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE