Wybuch przy Sikorskiego w Łomży. Trwa śledztwo przeciwko Piotrowi P.

i

Autor: pixabay.com/Wybuch przy Sikorskiego w Łomży. Trwa śledztwo przeciwko Piotrowi P.

ŚLEDZTWO

Wybuch przy Sikorskiego w Łomży. Trwa śledztwo przeciwko Piotrowi P.

2024-03-29 12:09

Toczy się śledztwo w sprawie wybuchu przy ulicy Sikorskiego w Łomży. Do eksplozji nieustalonych materiałów wybuchowych doszło w godzinach porannych 15 marca. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W związku z tą sprawą zarzuty usłyszał Piotr P. Jest podejrzany m.in o wyrabianie i posiadanie substancji wybuchowych.

Trwa śledztwo w sprawie wybuchu w Łomży

Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo przeciwko Piotrowi P.. Mężczyzna jest podejrzany o nielegalne wyrabianie i posiadanie substancji wybuchowych, które mogły zagrozić życiu, zdrowiu i mieniu w wielkich rozmiarach.

Przypomnijmy, że do wybuchu doszło 15 marca w godzinach porannych w jednym z budynków przy ulicy Sikorskiego w Łomży. Eksplozja uszkodziła ściany i dach budynku, wybite zostało też okno. Straty zostały oszacowane na około 20 tysięcy złotych.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a podejrzany mężczyzna w tym czasie przebywał w pracy.

Mężczyzna przebywa na wolności

Piotr P. przebywa na wolności. Sąd Rejonowy w Łomży nie uwzględnił wniosku prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Obecnie trwają dalsze czynności wyjaśniające w sprawie.

Źródło: Prokuratura Rejonowa w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl