W Łomży będzie więcej kursów linii nr 18! Kto na tym skorzysta?

i

Autor: mszzz

KOMUNIKACJA MIEJSKA

W Łomży będzie więcej kursów linii nr 18! Kto na tym skorzysta?

2023-09-12 10:23

W kwietniu tego roku uruchomiony został nowy przebieg linii, a teraz zwiększy się liczba autobusów po niej kursujących. Chodzi o linię numer 18. MPK w Łomży, z uwagi na pojawiające się wnioski mieszkańców i analizę przewozów, podjęło decyzję o zwiększeniu liczby kursów "18". Sprawdź szczegóły.

Więcej kursów linii numer 18 w Łomży

MPK w Łomży z powodu pojawiających się wniosków mieszkańców, a także z racji przeprowadzonej analizy przewozów, podjęło decyzję o zwiększeniu liczby autobusów kursujących na linii numer 18. Oznacza to więcej autobusów dla studentów i działkowców.

Przypomnijmy, że "18stka" od 1 kwietnia 2023 roku połączyła ze sobą dwie łomżyńskie uczelnie - Akademię Łomżyńską przy ul. Akademickiej i Międzynarodową Akademię Nauk Stosowanych przy ul. Studenckiej, a także zapewniła dojazd do ogródków działkowych.

Zmiana zwiększyła także częstotliwość kursowania autobusów komunikacji miejskiej w rejonie nowopowstających osiedli mieszkaniowych przy ulicach Szmaragdowej i Bursztynowej.

Zmiany w kursowaniu jeszcze we wrześniu

Od 18 września do dotychczasowych osiemnastu kursów dołożonych zostanie dwanaście kolejnych.

Wykaz dodatkowych kursów poniżej:

 WYŻSZA SZKOŁA AGROBIZNESU -> kier. AKADEMICKA MPGKiM

  •  7:30, 9:30, 11:05, 11:55s, 12:50, 14:45,

 AKADEMICKA MPGKiM -> kier. WYŻSZA SZKOŁA AGROBIZNESU

  •  8:20, 10:20, 11:05s, 11:50, 12:40s, 13:45.

s - kursuje w dni nauki szkolne

Dokładna trasa linii nr 18: WYŻSZA SZKOŁA AGROBIZNESU → Wojska Polskiego → Wesoła → Strzelców Kurpiowskich → Łukasińskiego → Sikorskiego → Wojska Polskiego → Polowa → Aleja Legionów → Sikorskiego → Zawadzka → Księżnej Anny → Rycerska → Aleja Piłsudskiego → Kazańska → Sybiraków → Zawadzka → Szosa do Mężenina → Poznańska → Akademicka → AKADEMICKA MPGKiM

Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!