Makijażowe mistrzostwa w Łomży

i

Autor: pixabay.com

CIEKAWOSTKA

VII Mistrzostwa Makijażu Fantazyjnego: las wymalowany na twarzy

2023-03-17 9:09

Akademia Nauk Stosowanych w Łomży czeka na młodych artystów- makijażystów. W łomżyńskiej uczelni wciąż trwają zapisy do udziału w VII Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego, a tegoroczną tematyką zmagań nad paletką jest zaczarowany las...

Las wiele ma odsłon: kojarzy się z zielenią, zapachem drzew, słońcem przebijającym się delikatnie przez korony drzew, bogactwem fauny i flory. W zaczarowanym lesie z pewnością wszystko to jest owiane mgłą tajemniczości i magii! Wymalowanie zaczarowanego lasu będzie tegorocznym zadaniem makijażystów - amatorów, którzy przystąpią do udziału w VII Akademickich Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego.

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii wiekowych: udział w makijażowym challengu mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczniowie policealnych szkół kosmetycznych i oczywiście studenci Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 marca, a makijażowe zawody ruszą 20 kwietnia. Start o godzinie 10 w Akademii Nauk Stosowanych, Akademicka 1.

Rutyna makijażowa Kylie Jenner! Jak malują się gwiazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE