Makijażowe mistrzostwa w Łomży

i

Autor: pixabay.com

CIEKAWOSTKA

VII Mistrzostwa Makijażu Fantazyjnego: las wymalowany na twarzy

2023-03-17 9:09

Akademia Nauk Stosowanych w Łomży czeka na młodych artystów- makijażystów. W łomżyńskiej uczelni wciąż trwają zapisy do udziału w VII Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego, a tegoroczną tematyką zmagań nad paletką jest zaczarowany las...

Las wiele ma odsłon: kojarzy się z zielenią, zapachem drzew, słońcem przebijającym się delikatnie przez korony drzew, bogactwem fauny i flory. W zaczarowanym lesie z pewnością wszystko to jest owiane mgłą tajemniczości i magii! Wymalowanie zaczarowanego lasu będzie tegorocznym zadaniem makijażystów - amatorów, którzy przystąpią do udziału w VII Akademickich Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego.

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii wiekowych: udział w makijażowym challengu mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczniowie policealnych szkół kosmetycznych i oczywiście studenci Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 marca, a makijażowe zawody ruszą 20 kwietnia. Start o godzinie 10 w Akademii Nauk Stosowanych, Akademicka 1.

Rutyna makijażowa Kylie Jenner! Jak malują się gwiazdy?