Uczeń łomżyńskiego mechaniaka został postrzelony!

i

Autor: pixabay.com

Postrzelenie

Uczeń łomżyńskiego "mechaniaka" został postrzelony!

2024-05-06 16:00

Dziś około godziny 12:00, podczas lekcji wuefu w łomżyńskim "mechaniaku", doszło do postrzelenia jednego z uczniów. Ranny 15-letni chłopak został przetransportowany do szpitala w Białymstoku. Łomżyńska policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Postrzelenie ucznia "mechaniaka"

Dziś (6.05) przed godziną 12:00 postrzelony został jeden z uczniów łomżyńskiego mechaniaka. Do zdarzenia doszło na terenie Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łomży, sąsiadującym z terenem mechaniaka.

Z tego co udało nam się ustalić, zdarzenie miało miejsce podczas lekcji wuefu w mechaniaku. Strzały padły kiedy jeden z uczniów oddalił się po piłkę na teren CKU. Ranny chłopak trafił do szpitala w Białymstoku. W tej chwili czeka na zabieg.

Jak powiedziała nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, na miejscu policjanci zabezpieczyli broń pneumatyczną, z której strzelano. Broń została zabrana do badań balistycznych. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano jedną osobę, ucznia.

Sprawca miał strzelać najpierw w klasie, a później przez okno - wtedy trafił w 15-letniego ucznia.

Jacek Kocoń, dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży, odmawia komentarza w tej sprawie. Natomiast na komentarz władz CKU czekamy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!