Trwa zbiórka na leczenie 15- letniego Kuby z Łomży

i

Autor: Archiwum rodzinne

Pomoc

Trwa zbiórka na leczenie 15- letniego Kuby z Łomży

2023-10-20 7:43

15- letni Łomżyniak pilnie potrzebuje naszej pomocy! U chłopca zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu. Przed nim kosztowne leczenie i rehabilitacja. Cel to 50 tysięcy złotych.

Wszystkie ręce na pokład! Łomża nie raz udowodniła już swoje zdolności do pełnej mobilizacji, tym razem na pomoc czeka 15- letni Kuba. Chłopiec, który dotąd żył pełnią życia, teraz walczy o życie w szpitalnym łóżku. Diagnoza: złośliwy guz mózgu, cel: 50 tysięcy złotych.

Jakub jako 15sto latek żył pełnią życia jak każdy jego rówieśnik. Jest bardzo koleżeńskim i sympatycznym chłopcem. Jest bardzo dobrym uczniem 2klasy średniej o profilu Informatyczno-mundurowym. 16 wrzesnia  syn trafił na SOR w Białymstoku z powodu wymiotów, bólu głowy oraz zawrotów głowy podczas pionizacji.Około 2tyg wcześniej u Jakuba pojawił się asymetryczny uśmiech oraz pogorszenie słuchu w prawym uchu. Syna konsultowało wielu specjalistów po czym 20go września 2023 karetka został przetransportowany do CZD w Warszawie. Tu padła na nas diagnoza jak wyrok. Guz prawego kąta mostowo-móżdzkowego. Nowotwór złośliwy mózgu- czytamy na stronie zbiórki.

Obecnie Kuba jest po pierwszym cyklu chemioterapii i operacji usunięcia guza. Niestety, podczas zabiegu doznał paraliżu: po wybudzeniu z śpiączki farmakologicznej wykryto u chłopca niedowład po stronie prawej. Dlatego rodzina chłopca prosi o wsparcie ich syna w długiej i trudnej drodze do sprawności i zdrowia. Tu liczy się każda złotówka! Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Zbiórka na leczenie Kuby

i

Autor: Archiwum rodzinne
Trwa zbiórka na leczenie 15- letniego Kuby z Łomży

i

Autor: Archiwum rodzinne