Triathlon mosir

i

Autor: pixabay.com

Triathlon MOSiR Łomża. Trwają zapisy na wakacyjną imprezę

2022-05-30 12:11

To będzie już siódma edycja tego wydarzenia- w lipcu na naszej plaży miejskiej ruszy Triathlon MOSiR Łomża. Najpierw uczestnicy wskoczą do wody, potem przesiądą się na rower, a na sam koniec czeka ich trzykilometrowy bieg. Właśnie trwają zapisy- szczegóły znajdziecie w artykule.

Siódma edycja trathlonu uświetni tegoroczne wakacje! 31 sierpnia śmiałkowie  ruszą z linii mety umiejscowionej na miejskim kąpielisku, a najpierw czeka ich skok do Narwi...

Pierwszym etapem będzie pływanie stylem dowolnym 1,2km. Kolejny etap to rower. Całkowity dystans jaki należy pokonać w rejonie przystani u zbiegu bulwarów i wjazdu do Hospicjum to 15 km, które rozbite będzie na 3 okrążenia. Ostatnim etapem jest 3 km bieg, którego start zostanie ulokowany bezpośrednio na bulwarach, skąd zawodnicy kierować się będą przez ul. Rybaki do ul. Żydowskiej- czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Zapisy już trwają, a zgłaszać mogą się kobiety i mężczyźni powyżej 16 roku życia. Wielka sportowa impreza ruszy 31 lipca, a wszystko, co musicie zrobić żeby wziąć w niej udział to wysłać maila na adres fundacja.lomza@wp.pl podając:

  • imię i nazwisko
  • datę urodzenia
  • miejscowość
  • e-mail
  • numer telefonu

Warto się spieszyć! W zawodach może wziąć udział tylko 50 zawodników.

Zawody odbędą się w ramach realizacji projektu pn. Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 - Program Rozwój Lokalny.

Bieg Botaniczna Piątka. Sportowa rywalizacja w Myślęcinku