Tragiczny wypadek pod Łomżą. Dwie osoby nie żyją, cztery są ranne

i

Autor: KPP Zambrów

Tragiczny wypadek pod Łomżą. Dwie osoby nie żyją, a cztery są ranne

2022-12-12 18:46

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś po południu na trasie S8, w okolicy miejscowości Żabikowo Rządowe. Ciężarówka zderzyła się z busem. Dwie osoby zginęły na miejscu, a cztery są ranne. Droga w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Łomżę.

Śmiertelny wypadek, dwie osoby nie żyją

Całkowicie zablokowana jest DK 8 w kierunku Warszawy. W miejscowości Żabikowo Rządowe (pow. zambrowski) doszło do zderzenie busa i samochodu ciężarowego. Objazd przez Łomżę. Jak podaje KWP Białystok, zgłoszenie wpłynęło o 15³⁶. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z busem, którym podróżowało 6 osób. 2 osoby zginęły, a 4 są ranne (z busa).

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy- podaje KWP Białystok

Straż pożarna poinformowała, że w busa, który stał na światłach awaryjnych uderzyła ciężarówka. Łącznie w obu pojazdach było siedem osób. Dwie ofiary z busa to najprawdopodobniej obywatele Mołdawii. Na razie nie wiadomo nic więcej na temat przyczyny tego tragicznego wypadku. Służby wciąż są na miejscu i pracują przy tym zdarzeniu. Obowiązują objazdy przez Łomżę, drogą krajową nr 63 i drogą wojewódzką nr 677 przez Zambrów i Łomżę. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin. Teraz droga na Warszawę jest zablokowana.

Tragiczny wypadek pod Łomżą. Dwie osoby nie żyją, cztery są ranne

i

Autor: KPP Zambrów
OGROMNA śnieżyca nad Warszawą. Czeka nas paraliż komunikacyjny?

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Chcesz się tym podzielić? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy od Ciebie!