Sylwester w Łomży. Czy odbędzie się w tym roku? My już wiemy!

i

Autor: fot.pixabay.com/Sylwester w Łomży. Czy się odbędzie się w tym roku? My już wiemy!

Sylwester miejski 2022/2023 w Łomży. Czy odbędzie się w tym roku? My już wiemy!

2022-11-03 12:24

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od wejścia w nowy rok, a to oznacza powolne snucie większych i mniejszych planów na imprezę sylwestrową. Czy mieszkańcy Łomży i regionu będą mogli pobawić się w tym roku pod chmurką?

W ostatnim czasie docierają do nas informacje od innych samorządów, które decydują się nie organizować w tym roku miejskich imprez sylwestrowych. A to wszystko przez "zaciskanie pasa". Wszystkiemu winne m.in inflacja i ceny energii.

Z organizacji miejskich imprez zrezygnowały na przykład miasta: Białystok, Warszawa czy Wrocław. Mieszkańcy tych miast będą musieli szukać innych pomysłów na sylwestra, o ile w ogóle myśleli o plenerowych koncertach.

M jak miłość odcinek 1656 ZWIASTUN. Kamil powie Anicie prawdę o zdradzie! Koszmarny sylwester Izy i Marcina

Co z sylwestrem w Łomży?

Sylwester miejski w Łomży odbędzie się, ale w innej odsłonie niż dotychczas. Ze względu na oszczędności nie wystąpią żadne zespoły - w zamian zagra DJ. I będzie to DJ Brave.

Impreza ma odbyć się na "nowym" Starym Rynku. Przypomnę, że zakończenie prac przy ratuszu planowane jest na koniec listopada.

Wiadomo też, że miasto nie planuje pokazu sztucznych ogni w tym roku. Zapewne niebawem poznamy więcej szczegółów na ten temat.

Sonda
Wybierasz się na Open'er 2023?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!