Sukces pięknej łomżanki! Wiktoria Ciochanowska z tytułem II Wicemiss Polski 2020

i

Autor: fot.facebook.com/missziemilomzynskiej

Sukces pięknej łomżanki! Wiktoria Ciochanowska z tytułem II Wicemiss Polski 2020

2021-01-18 11:52

To ogromny sukces Wiktorii Ciochanowskiej z Łomży. Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 została jedną z trzech najpiękniejszych kobiet w kraju - sięgnęła po tytuł II Wicemiss Polski 2020! Szczegóły znajdziecie poniżej!

Wiktoria Ciochanowska sięgnęła po zaszczytny tytuł II Wicemiss Polski 2020. Piękna łomżanka została także Miss Polski Widowni Polsatu. To ogromne wyróżnienie dla 20-latki z Łomży, która znalazła się w finale Miss Polski Polski po tym jak zgarnęła tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020.

Wiktoria walczyła w finale Miss Polski z pięknymi 23 finalistkami z całej Polski. Region Ziemi Łomżyńskiej reprezentowała wspólnie z Niną Ampulską z Ostrołęki, jednak Ninie nie udało się awansować do ścisłego finału.

Miss Polski została 22-letnia Anna Maria Jaromin z Katowic. Gala finałowa odbyła się wczoraj (17.01) w Warszawie i była transmitowana w telewizji. Była to wyjątkowa edycja, z uwagi na obecną sytuację, wybory odbyły się bez udziału publiczności.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Miss Polski Nastolatek 2020

Dodajmy, że to nie jedyne wyróżnienia, które spotkały laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. W piątek 15 stycznia odbył się finał Miss Polski Nastolatek 2020. Nasz region reprezentowały 3 dziewczyny. Do pierwszej dziesiątki awansowała Ewelina Gutowska z Grabowa.

Ewelina Gutowska została Miss Polski Nastolatek Mediów Społecznościowych 2020 i Miss Nastolatek Jubiler Schubert.

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Ania Lewandowska zupełnie BEZ MAKIJAŻU! Naturalne piękno żony Roberta