Sportowo i charytatywnie! Przed nami Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

i

Autor: pixabay.com

Akcja Charytatywna

Sportowo i charytatywnie! Przed nami Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

2024-05-15 18:48

13 drużyn piłkarskich zmierzy się ze sobą w ramach Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Mundurowi chcą uzbierać jak najwięcej pieniędzy dla małej Natalki, córki jednego z funkcjonariuszy. Wydarzenie odbędzie się 17 maja, czyli w najbliższy piątek, w Piątnicy pod Łomżą. Szczegóły poniżej.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych - zagrają dla Natalki

Mała Natalka, córka jednego z funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, potrzebuje wsparcia. Dziewczynka ma padaczkę, czterokończynowe porażenie mięśni i brak odruchu ssania. Potrzebuje systematycznej i długofalowej rehabilitacji, by lepiej funkcjonować.

Rehabilitacja, turnusy czy specjalistyczny sprzęt kosztują bardzo dużo, dlatego łomżyńskie i podłomżyńskie służby mundurowe chcą wesprzeć walkę rodziców o zdrowie dziewczynki i organizują turniej piłkarski.

Podczas tego wydarzenia będą zbierane pieniądze. Wszyscy chętni, którzy chcą pomóc Natalce i zobaczyć jak radzą sobie nasze służby mundurowe na boisku, będą mogli pojawić się w Piątnicy.

Służby mundurowe rozegrają turniej piłkarski - kiedy i gdzie?

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej w Piątnicy w piątek, 17 maja. Początek wydarzenia o 9:00.

Podczas tego wydarzenia będą też dodatkowe atrakcje - koncert Kai Lenart, a także grochówka i smakołyki z grilla.

Sportowo i charytatywnie! Przed nami Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

i

Autor: Służba Więzienna

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!