Bieg po miód

i

Autor: pixabay.com

Słoik miodu za 10 kilometrów. Rusza Aktywna Piątka Gminy Łomża

2023-02-02 13:44

Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia przygotowało dla miejscowych biegaczy kolejny cykl aktywnych spotkań. Pierwszy bieg ruszy już 5 marca w Giełczynie niedaleko Łomży. To wyjątkowy bieg, bo nagrodą za udział jest ... słoik miodu. Szczegóły w artykule!

Aktywna Piątka Gminy Łomża, jak sama nazwa wskazuje, to cykl pięciu biegowych imprez. Aktywne spotkania będą odbywały się w różnych miejscowościach- pierwsze już 5 marca w  Giełczynie. Dystans wynosi 10 kilometrów, a zawody będą podzielone na kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn.

Udział w biegu będzie również okazją do zrobienia czegoś dobrego. Podczas imprezy stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia będzie prowadziło zbiórkę karmy i psich akcesoriów, które później trafią do schroniska Arka w Łomży.

Zapisy na te sportowe wydarzenie już trwają! Jeśli chcecie wciągnąć się na listę i powalczyć o miód- warto się pospieszyć. Wszystko odbywa się online, a TUTAJ znajdziecie odnośnik do strony.

Bieg po miód będzie połączony z inną biegową imprezą: Biegiem Tropem Wilczym. Tutaj dystans wynosi 1963 metry i nie jest to przypadek. To historyczna data upamiętniająca żołnierzy wyklętych.

To bieg dla całych rodzin. Pobiec może nawet dziecko i senior, na linii startu mogą również stanąć całe rodziny- przekonuje Mariusz Niziński ze stowarzyszenia Biegamy dla Zdrowia - zapraszamy wszystkich do Giełczyna, 5 marca na godzinę 12. Będzie miła atmosfera, ognisko i pamiątkowe medale.

Link do zapisów na Bieg Wilczym tropem znajdziecie TUTAJ.

Kolejny bieg w ramach "Aktywnej Piątki" ruszy w maju. Tym razem biegacze spotkają się w Jednaczewie.

W formie 24: 5 porad jak biegać, by się nie przeziębić

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!