Oburzające zachowanie kibiców z Białegostoku! Młodzieżowy ŁKS wydał oświadczenie

i

Autor: MŁKS

Skandaliczne zachowanie kibiców z Białegostoku! Młodzieżowy ŁKS wydał oświadczenie

2023-09-18 14:19

Władze Młodzieżowego ŁKS-u wydały dziś (18.09) oświadczenie w sprawie skandalicznego zachowania kibiców Jagiellonii Białystok w stosunku do młodych piłkarzy Młodzieżowego ŁKS-u. Chodzi o weekendowy wyjazd do stolicy województwa na mecze ligowe. Szczegóły poniżej.

Oświadczenie MŁKS-u w sprawie zachowania kibiców z Białegostoku

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy wydał oświadczenie w sprawie oburzającego zachowania kibiców Jagiellonii Białystok w stosunku do młodych zawodników z Łomży i ich rodziców. Do zdarzenia doszło w niedzielę (17.09) podczas meczów ligowych drużyn MŁKS-u na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Tego dnia od godziny 10:00 na boisku bocznym na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbywał się mecz MŁKS-u (rocznik 2010) z Talentem Białystok. Natomiast na godzinę 12:30 zaplanowany został mecz chłopców z rocznika 2008, a także spotkanie Jagiellonii Białystok z Radomiakiem Radom w ramach rozgrywek Ekstraklasy.

W trakcie pierwszego meczu młodych piłkarzy MŁKS-u na trybuny białostockiego stadionu zaczęli napływać kibice Jagiellonii. Białostoccy kibice, jak przekazują władze MŁKS-u, skierowali do młodych piłkarzy i ich rodziców "festiwal wyzwisk". Doszło też do próby rękoczynów.

Zarząd MŁKS-u dodał, że służby porządkowe nie zareagowały. Władze klubu czekają teraz na zdecydowaną reakcję Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Poniżej oświadczenie Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Oświadczenie MŁKS

i

Autor: MŁKS
Oświadczenie MŁKS

i

Autor: MŁKS

AKTUALIZACJA 19.09

Podlaski Związek Piłki Nożnej czeka na materiały dowodowe w sprawie incydentu z udziałem kibiców Jagiellonii Białystok.

W tej chwili czekamy na to, jakie będą materiały dowodowe w tej sprawie, bo na razie odnosimy się tylko i wyłącznie do oświadczenia, które dostaliśmy od Młodzieżowego ŁKS-u. Poczekajmy spokojnie, monitoring działa, więc nie ma problemu, trzeba to wszystko sprawdzić. Nie pochwalamy tego typu incydentów, musimy dbać o zdrowie i dobro dzieci - powiedział nam Sławomir Kopczewski, prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!