Rekrutacja uzupełniająca w Łomży

i

Autor: mszzz

EDUKACJA

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do łomżyńskich przedszkoli

2023-05-30 13:13

Dziś (30.05) uruchomiona została rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Łomży. To szansa dla rodziców, którym nie udało się zapisać dziecka do danej placówki w terminie podstawowym. Ile jest jeszcze wolnych miejsc?

Rodzice dzieci z Łomży mają jeszcze szansę na "dostanie się" do łomżyńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w podstawówkach. Dziś (30.05) w Łomży ruszyła rekrutacja uzupełniająca.

Wnioski o przyjęcie do placówek, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami dla dzieciaków, będą przyjmowane do 7 czerwca.

Rekrutacja uzupełniająca w Łomży

Rekrutacja uzupełniająca, tak samo jak podstawowa, odbywa się elektronicznie - https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/ Tutaj znajdują się szczegóły - wykaz wolnych miejsc, dokumenty i informacje.

Ile wolnych miejsc?

Publiczne placówki dla najmłodszych w Łomży dysponują jeszcze 48 wolnymi miejscami. Dla trzylatków jest 16 miejsc, dla pięciolatków - 9, natomiast dla sześciolatków w oddziałach przedszkolnych w podstawówkach zostały 23 wolne miejsca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE