Rodzice Filipka Nowackiego z Łomży przekazali pieniądze na małą Julkę z SMA

i

Autor: fot. Facebook.pl/Pieszo po zdrowie. Od Zakopanego, aż po Hel dla Zosi walczącej z SMA.

Rodzice Filipka Nowackiego z Łomży przekazali pieniądze na małą Zosię z SMA

2022-11-15 13:58

Ogromną sumę pieniędzy przekazali rodzice Filipka Nowackiego na walkę Zosi z SMA. Pieniądze, które udało się zebrać podczas zbiórki dla Filipka, mogą teraz pomagać innym dzieciakom. I tak się dzieje. Szczegóły w artykule.

200 tysięcy złotych przekazali rodzice Filipka na Zosię, która walczy z SMA! Przypomnę, że niedawno ojciec dziewczynki - Tomek Szcześniewski wraz ze swoją ekipą zawitali do Łomży - to w ramach akcji, podczas której przemierzają Polskę i zbierają fundusze na terapię genową dla małej Zosi, a także podpisy pod petycją o refundację terapii dla innych dzieciaków z SMA.

Filipek Nowacki z Łomży zakończył już swoją walkę o najdroższy lek świata i dostał terapię genową w Niemczech. Wcześniej armii Filipka udało się uzbierać około 3 milionów złotych.

Pokaz pierwszej pomocy

Zebrane fundusze mogą teraz pomóc innym i tak się dzieje - na konto Zosi Szcześniewskiej z Wałdowa (woj. kujawsko-pomorskie) wpłynęło 200 tysięcy złotych od rodziców Filipka.

Dzięki Wam Kochani, kolejne dziecko zbliżyło się choć trochę do upragnionego podania terapii genowej. Tata Zosi Szcześniewskiej- Tomek wraz z przyjacielem Karolem Zdrojewskim i dziadkiem Jackiem Szcześniewskim, po raz kolejny przemierzają Polskę zbierając środki na terapię genową dla Zosi i szukając ratunku dla wszystkich dzieci chorujących na SMA, które aktualnie zbierają na najdroższy lek świata - napisali na Facebooku rodzice Filipka.

A co słychać u małego Filipka z Łomży?

U nas ciągle łzy... tym razem łzy szczęścia ❤️ A jest wiele powodów ?Filipek zaskakuje nas każdego dnia ? Rozrabia na maxa ? ma niebywałe pokłady siły do zabawy z Olisią i Kubusiem ? chwilami ciężko za nimi nadążyć! Wizyty kontrolne w klinikach, rehabilitacja i spacery na własnych nóżkach to nasza codzienność.Cudowna codzienność❣️Tak bardzo wyczekiwana - piszą rodzice Filipka.

Dodajmy, że na koncie Zosi musi pojawić się ponad 9 milionów złotych, żeby mogła skorzystać z terapii genowej. Niedawno udało się przekroczyć kwotę 6 milionów, a więc do zebrania zostały nieco ponad 3 miliony.

Każdy, kto chce dorzucić swoją cegiełkę może zrobić to TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!