Przyjechał do Łomży, żeby zdać prawko, a pobił recepcjonistę

i

Autor: KMP Łomża

POBICIE

Przyjechał do Łomży, żeby zdać prawko, a pobił recepcjonistę

2023-10-11 11:45

Policjanci z Łomży zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o pobicie 69-letniego recepcjonistę hotelu. 35-latek przyjechał do Łomży z Belgii, żeby zdać egzamin na prawo jazdy... Szczegóły w artykule.

Pobicie recepcjonisty z Łomży

W ręce łomżyńskich policjantów wpadł 35-letni mężczyzna podejrzany o pobicie recepcjonisty. Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem w jednym z hoteli w centrum miasta.

Funkcjonariusze ustalili, że 69-letni mężczyzna pracujący w hotelu zwrócił uwagę jednemu z gości hotelowych, po czym wywiązała się między nimi awantura. Sprzeczka szybko przerodziła się w szarpaninę. Gość hotelowy zadawał ciosy pięściami oraz kopał mężczyznę. Na skutek zdarzenia 69-letni recepcjonista trafił do szpitala - relacjonuje zespół prasowy KMP w Łomży. 

Okazało się, że 35-latek na stałe mieszka w Belgii, a do Łomży przyjechał, żeby zdać egzamin na prawo jazdy. Mężczyzna w momencie zatrzymania był pijany. Po wytrzeźwieniu tłumaczył, że w nocy chciał wyjść na papierosa przed budynek hotelu, ale drzwi były zamknięte.

Wtedy doszło do wymiany zdań między mężczyznami, po czym recepcjonista go odepchnął, a on go zaatakował. Dodatkowo 35-latek nie pamiętał, co dokładnie działo się później, ponieważ, jak sam stwierdził, był pod dużym wpływem alkoholu.

Mieszkaniec Belgii usłyszał zarzut pobicia. Grozi mu do 5 lat więzienia. Niewykluczone, że kara zostanie podwyższona o połowę. To z uwagi na chuligański charakter tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl