Łomżyńskie propozycje na Dzień Kobiet. Sprawdź, co ciekawego będzie działo się w naszym mieście!

i

Autor: pixabay.com/Łomżyńskie propozycje na Dzień Kobiet. Sprawdź, co ciekawego będzie działo się w naszym mieście!

DZIEŃ KOBIET

Propozycje na Dzień Kobiet. Sprawdź, co ciekawego będzie działo się w Łomży i regionie!

2024-03-07 12:55

Kwiaty, drobne upominki, romantyczna kolacja - nie tylko w taki sposób można uczcić tegoroczny Dzień Kobiet. Mieszkanki Łomży i regionu ten dzień będą mogły spędzić aktywnie. Na praktyczny Dzień Kobiet zapraszają m.in Akademia Łomżyńska, a także Gminy Piątnica i Jedwabne. Przygotowano sporo atrakcji. Szczegóły poniżej.

"Kobiety Kobietom" - Dzień Kobiet w Akademii Łomżyńskiej

Na akcję pod tytułem "Kobiety Kobietom" zaprasza wszystkie panie, i nie tylko, Akademia Łomżyńska. Akcja odbędzie się w Dzień Kobiet, a więc już w najbliższy piątek. Program wydarzenia przygotowało pięć Zakładów Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Program wydarzenia:

  • analiza składu ciała i poradnictwo dietetyczne, ul. Akademicka 1, w godz. 15:00-17:00
  • masaż dłoni, masaż twarzy, ul. Akademicka 1, w godz. 15:00-17:00
  • biegi kosmetyczne (pielęgnacja brwi i rzęs, diagnostyka skóry, zabieg pielęgnacyjny z peelingiem kawitacyjnym i masażem, pielęgnacja dłoni), ul. Akademicka 1, w godz. 15:00-17:00
  • nauka samobadania piersi z wykorzystaniem trenażerów, pomiar glikemii i poziomu cholesterolu, ul. Akademicka 1, w godz. 15:00-17:00
  • kurs technik samoobrony - kurs odbędzie się w Hali Sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży w godz. 14:30-16:00

Jak przekazuje uczelnia, podczas Dnia Kobiet na chętnych będzie też czekać SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności. Dla dzieci, które pojawią się z mamami, babciami czy ojcami, przygotowano różne animacje.

Darmowa komunikacja i przegląd auta

8 marca w Dzień Kobiet wszystkie mieszkanki Łomży będą mogły podróżować autobusami komunikacji miejskiej bezpłatnie. Darmowe przejazdy będą obowiązywały na terenie Łomży.

Co więcej, jeszcze dziś (7.03) zainteresowanie panie mogą zrobić darmowy przegląd swojego auta. Sprawdzone zostaną: stan ogumienia, płyny eksploatacyjne, oświetlenie, wycieraczki i akumulator.

Przegląd samochodu można zrobić w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Przykoszarowej 22 w Łomży - do godziny 17:00.

Dzień Kobiet w Piątnicy

Na aktywny Dzień Kobiet, pod nazwą "O Kobietach i dla Kobiet", zapraszają także władze Gmin Piątnica i Jedwabne. Gminny Dzień Kobiet odbędzie się w niedzielę, 10 marca, w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy. Celem spotkania jest promowanie aktywności społecznej kobiet oraz podniesienie świadomości na temat ich roli i znaczenia w społeczeństwie.

W ramach wydarzenia zaplanowano eksperckie panele dyskusyjne i koncert.

Propozycje na Dzień Kobiet. Sprawdź, co ciekawego będzie działo się w Łomży i regionie!

i

Autor: Gmina Piątnica
Sonda
Świętujesz Dzień Kobiet?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl