Powiat łomżyński. Próba gwałtu i zabójstwa dwóch osób!

i

Autor: pixabay.com/Powiat łomżyński. Próba gwałtu i zabójstwa dwóch osób!

ZDARZENIA

Powiat łomżyński. Próba gwałtu i zabójstwa dwóch osób!

2024-03-28 13:42

Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo przeciwko Mirosławowi S., który jest podejrzany o usiłowanie gwałtu i pozbawienia życia dwóch osób. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu łomżyńskiego. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Szczegóły poniżej.

Próba gwałtu i zabójstwa pod Łomżą

Mirosław S. jest podejrzany o próbę gwałtu i usiłowanie zabójstwa dwóch osób. Śledztwo przeciwko mężczyźnie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży. Do zdarzeń doszło na terenie jednej z miejscowości w powiecie łomżyńskim.

Mirosław S. jest podejrzany o to, że w dniu 15 marca 2024 r. na terenie jednej z miejscowości w powiecie łomżyńskim, województwa podlaskiego przemocą w postaci złapania za szyję i szarpania oraz groźbą pozbawienia życia usiłował doprowadzić inną osobę do obcowania płciowego w postaci stosunku płciowego w ten sposób, że próbował przewrócić ją na ziemię, szarpał i dotykał w miejsca intymne, zamknął na klucz pomieszczenie, w którym się znajdowali lecz zamiaru swego nie osiągnął - przekazuje łomżyńska prokuratura.

Kobiecie udało się uciec przez okno, jednak sprawca próbując ją zatrzymać, spowodował liczne zadrapania i otarcia na jej ciele.

Próbował podpalić dwie osoby i samochód

Tego samego dnia, czyli 15 marca, mężczyzna zaatakował kolejne osoby. Oblał dwie osoby łatwopalną cieczą - nie zdążył wzniecić ognia, ponieważ pokrzywdzonym udało się oddalić od sprawcy.

To nie koniec, mężczyzna próbował też zniszczyć, w ten sam sposób, samochód jednej z tych osób, ale bez skutku. Pokrzywdzony uciekł tym samochodem.

Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował, że Mirosław S. najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Obecnie trwają dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Źródło: Prokuratura Rejonowa w Łomży

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!