karetka

i

Autor: az Rodzice obwiniają szpital za utratę dziecka. Sprawę bada prokuratura.

POLICJA

Potrącenie ośmiolatka w Łomży! Dziecko trafiło do szpitala

2024-06-17 13:12

Dziś przed południem łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o groźnym zdarzeniu drogowym przy ulicy Zawadzkiej w Łomży. Chłopiec poruszający się na hulajnodze elektrycznej został potrącony przez auto osobowe. Dziecko trafiło do szpitala. Szczegóły zdarzenia ustalają mundurowi.

Dziś ok. godziny 10:30 łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu dziecka przy ulicy Zawadzkiej w Łomży. Jak okazało się na miejscu, ośmiolatek pod opieką matki poruszał się na hulajnodze elektrycznej, jadąc ścieżką rowerową. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej pierwszeństwa przejazdu nie ustąpił 37- letni kierowca Toyoty. Dziecko trafiło do szpitala.

Hulajnoga elektryczna dopiero od 10. roku życia

Łomżyńska policja przypomina- do kierowania hulajnogą elektryczną przez osoby w wieku od 10 lat do 18 lat wymagane jest posiadanie odpowiednich uprawnień, czyli karty rowerowej lub prawa jazdy kategorii AM, A1, B1 lub T. Dla osób, które ukończyły 18 lat, dokument taki nie jest wymagany.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!