WYDARZENIA

Polska vs Irlandia w Łomży. Przed nami gala boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night

2024-03-28 15:22

Do Łomży już po raz trzeci zawita gala boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night. Podczas wydarzenia odbędzie się mecz międzypaństwowy Polska vs Irlandia. Zaplanowano 10 pojedynków - 7 męskich i 3 kobiece. Organizatorzy w tej chwili dopinają szczegóły imprezy.

Gala Suzuki Boxing Night w Łomży

Za niecały miesiąc w Hali im. Olimpijczyków Polskich zmierzą się ze sobą bokserskie kadry Polski i Irlandii. Dla zawodników będzie to ostatni sprawdzian przed wyjazdem na olimpijski turniej kwalifikacyjny do Tajlandii. 

W ringu zobaczymy między innymi: olimpijczyka Damiana Durkacza, Nikolasa Pawlika, Pawła Bracha czy Jakuba Straszewskiego.

W tej chwili dopinamy szczegóły walk, składy. Planujemy 7 walk męskich i 3 walki kobiece. Na pewno będzie ciekawie. Myślę, że wszystkie walki będą na dobrym poziomie, bo ekipa irlandzka to są zawodnicy naprawdę mocni i na pewno wysoko postawią poprzeczkę. Ja najbardziej kibicuję Kubie Straszewskiemu i on w Łomży na pewno da dobrą walkę. Oprócz tego przed głównymi pojedynkami zaprezentują się też nasi zawodnicy - powiedział nam Zbigniew Maleszewski, prezes BKS Tiger Łomża i prezes Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego.

Gala boksu w Łomży - kiedy?

Gala boksu Suzuki Boxing Night odbędzie się 19 kwietnia w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Początek wydarzenia o 20:30.

Mecz Polska vs Irlandia można będzie też śledzić w tv - na antenie TVP Sport i stronie tvp.sport.pl. 

Sonda
Lubisz oglądać boks?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl