Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki zawita do Łomży

i

Autor: fot. ANS w Łomży

Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki zawita do Łomży

2022-05-11 11:07

Już niebawem w naszym mieście odbędzie się prawdziwe święto nauki - do Łomży zawita XVII Podlaski Festiwal Nauki Sztuki. Na mieszkańców czeka ponad 50 wydarzeń naukowych. Wszystko będzie działo się w Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. Szczegóły poniżej.

Będą pokazy, wykłady i warsztaty - wszystko podczas kolejnej edycji Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Naukowa impreza odbędzie się 13 maja czyli już w najbliższy piątek w Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.

Ponad 50 naukowych wydarzeń

Na chętnych mieszkańców Łomży będzie czekać ponad 50 wydarzeń - można będzie zgłębić tajniki nauk ścisłych, społecznych, prawnych, ekonomicznych medycznych i technicznych.

Festiwal Roślin w bydgoskiej Arenie

Akademia Nauk Stosowanych przygotuje też własne atrakcje - zaprezentuje produkcję lodów i chrupek. Pokaże też możliwości robotów. Czas można będzie też spędzić na świeżym powietrzu - zaplanowano zabawy i ćwiczenia ruchowe. 

Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki zawita do Łomży

i

Autor: fot. ANS w Łomży

Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki zainaugurowano już po raz osiemnasty. To największa, cykliczna impreza w Polsce północno-wschodniej, popularyzująca naukę i sztukę w przystępny sposób. Impreza jest nie tylko dla uczniów i studentów, ale też małych dzieci i osób starszych.

Jak twierdzą organizatorzy - przede wszystkim liczy się ciekawość. Dlatego wszyscy zainteresowani mogą pojawić się w murach ANS w Łomży już 13 maja. Impreza rozpocznie się o 9:00 i potrwa do 14:50.

TUTAJ znajduje się szczegółowy program wydarzenia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!