Pobili właściciela lokalu gastronomicznego

i

Autor: KMP Łomża

Policja

Pobili właściciela "Kebabu" w Łomży, bo nie pozwolił im pić alkoholu!

2023-07-12 13:47

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 35-letniego właściciela lokalu gastronomicznego. Zaatakowali go, bo zwrócił im uwagę, żeby nie spożywali alkoholu w obrębie jego lokalu. Szczegóły tego zdarzenia znajdziesz poniżej.

Do kebaba chcieli też  "coś" wypić

To zdarzenie rozegrało się wczoraj w Łomży. Około godziny 14:00 do jednego z łomżyńskich lokali gastronomicznych przyszło trzech nietrzeźwych mężczyzn. Zamówili kebaby i zaczęli pić w lokalu przyniesiony ze sobą alkohol. Właściciel lokalu zwrócił im uwagę, że nie mogą tu spożywać alkoholu i poprosił aby wyszli. Mężczyźni zabrali z lokalu krzesła i usiedli przy stolikach na zewnątrz. Właściciel lokalu ponownie zwrócił uwagę mężczyznom, a wtedy oni zaatakowali go jednym z krzeseł.

Na pomoc 35-latkowi wyszedł jego pracownik, ale on też został zaatakowany. 35-latek ukrył się w swoim lokalu, a jego współpracownik w pobliskim sklepie i zawiadomił o zajściu policję. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn.- przekazuje KMP Łomża.

Promile, promile, promile...

Jak się okazało 42-latek miał blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie. 33-latek odmówił badania na trzeźwość i podczas interwencji znieważył policjantów wulgaryzmami. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolno. Złodziej włamał się do baru i przyrządził sobie kebaba

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl