Pobili swojego kolegę na imprezie w Łomży!

i

Autor: pixabay.com/Pobili swojego kolegę na imprezie w Łomży!

POLICJA

Pobili swojego kolegę na imprezie w Łomży!

2024-02-22 14:19

Dwóch braci pobiło kolegę, który zaprosił ich na imprezę. Do tego zdarzenia doszło w jednym z domów na terenie Łomży. Poszkodowany został 40-letni mężczyzna. Sprawcom grozi kilka lat więzienia. Szczegóły poniżej.

Impreza w Łomży zakończyła się pobiciem

W jednym z domów na terenie Łomży pobity został 40-letni mężczyzna. Jak się okazało mężczyznę pobili jego koledzy. Do zdarzenia doszło w sobotę (17.02) wieczorem.

Mężczyzna zaprosił do siebie dwóch braci, z którymi utrzymywał relacje koleżeńskie i razem spożywali alkohol. W trakcie imprezy pomiędzy nimi wywiązała się awantura. Bracia w wieku 21 i 25-lat uderzali pięściami i kopali po całym ciele 40-latka - relacjonuje zespół prasowy KMP w Łomży.

Sprawcy uciekli pozostawiając pobitego mężczyznę w domu. Później podczas przesłuchania bracia nie byli w stanie podać powodu swojego zachowania. Stwierdzili, że przez wypity alkohol nie pamiętają co działo się tego wieczoru. Ale przyznali się do winy.

Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Źródło: KMP Łomża

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!