Po weselu poszedł spać, ale nie do swojego domu

i

Autor: pixabay.com/Po weselu poszedł spać, ale nie do swojego domu

impreza

Po weselu poszedł spać, ale nie do swojego domu. 19-latek sam był zaskoczony!

2024-04-10 12:43

Młody chłopak, po przyjęciu weselnym, na którym był gościem, poszedł spać do domu. Tu historia zaczyna się jeszcze niewinnie... ale jak się okazało - chłopak nie trafił do swojego łóżka, ani nawet swojego domu. Ten nocleg może teraz mieszkańca powiatu łomżyńskiego kosztować kilka lat w więzieniu. Szczegóły tej kuriozalnej historii poniżej.

Poszedł spać po imprezie, ale nie do swojego łóżka

Gospodarze jednego z domów na terenie gminy Kolno (powiat łomżyński) z pewnością nie kryli zdziwienia, kiedy w jednym ze swoich pokoi natknęli się na śpiącego... obcego mężczyznę.

Domownicy wezwali policję. Powiedzieli mundurowym, że nietrzeźwy obcy mężczyzna leży w ich łóżku. Na miejscu policjanci zastali zszokowanych domowników i młodego śpiącego mężczyznę w łóżku.

Właściciele przyznali, że dom nie był zamknięty na klucz, ale nic nie zginęło i nie zostało uszkodzone.

19-latek nie pamiętał, jak znalazł się w obcym domu

19-latek przyznał policjantom i domownikom, że nie pamięta, jak trafił do tego domu.

19-latek powiedział policjantom, że nie pamięta jak się tam znalazł, wie jedynie, że był wcześniej na weselu. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego pojechał z funkcjonariuszami do kolneńskiej komendy. Miała odebrać go rodzina, która szukała go po zakończonej imprezie - relacjonuje Ewa Zabłocka z KPP w Kolnie.

Nie tylko darmowy nocleg

Na tym jednak absurdalna historia 19-latka się nie kończy. W pokoju, w którym spał, zostawił pudełko z suszem roślinnym. Domownicy po raz drugi zaalarmowali mundurowych. Chłopak już w komendzie przyznał, że to jego własność, ale tłumaczył, że to marihuana lecznicza.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Po otrzymaniu wyników badań substancji, zostanie ustalony dokładny zakres odpowiedzialności chłopaka. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia. 

Źródło: KPP Kolno

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak wyglądało wesele Daniela Martynkuka

Jak dobrze znasz eskowe hity? Dokończ tekst!

Pytanie 1 z 7
Marzymy pod kocami o miłości, bo żadne z nas ...
Dawid Kwiatkowski pokazał klatę