kierowca

i

Autor: pixabay.com

Pijany zasnął za kierownicą. Nie uwierzysz, co powiedział policjantom po przebudzeniu!

2020-12-18 11:57

"Widzę mężczyznę, jadącego od krawędzi do krawędzi"- zgłosiła policji kobieta, która podejrzewała, że kierowca, jadący przed nią, może być pijany. Nagle mężczyzna zjechał na parking... i zasnął za kierownicą! Po przebudzeniu zobaczył przed sobą dwie umundurowane postacie. To nie był już sen, tylko policjanci! Co im powiedział? Przeczytaj!

Cała akcja miała miejsce w Starym Bożejewie. Policjanci z Posterunku Policji w Wiźnie zostali wezwani do tzw. "obywatelskiego zatrzymania". Kobieta zauważyła kierowcę jadącego wężykiem, całą szerokością drogi i podejrzewając, że miał do czynienia z alkoholem, postanowiła zawiadomić policję.

Tak prowadzi pijany! Utrzymanie się na jezdni jest wyzwaniem

Policjanci przyjechali na miejsce, a kierowca, jeszcze przed ich przyjazdem, jak gdyby nigdy nic, zjechał na parking i zasnął za kierownicą. Jego drzemka nie trwała jednak zbyt długo...

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci z Posterunku Policji w Wiźnie, za kierownicą hyundaia zauważyli śpiącego mężczyznę. Okazał się nim mieszkaniec powiatu suwalskiego, w stanie nietrzeźwości- przekazuje KMP Łomża.

Kobieta, która dokonała zgłoszenia nie myliła się, a policyjny alkomat to tylko potwierdził. Mężczyzna był pijany. Alkomat wskazał blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie.

"Tak, przyznaję się, piłem alkohol"- powiedział policjantom, zaraz po pobudce, prawdomówny 44-latek.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za jazdę na podwójnym gazie grozi do dwóch lat więzienia.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Łomży i z Waszej okolicy!