Pijany prowadził auto w Łomży. W alkomacie zabrakło skali!

i

Autor: KMP w Łomży

POLICJA

Pijany prowadził auto w Łomży. W alkomacie zabrakło skali!

2024-02-12 13:26

W ręce łomżyńskich policjantów wpadł kolejny pijany kierowca. Jak się okazało, 31-letni mężczyzna był tak pijany, że w alko-sensorze zabrakło skali. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z łomżyńskich ulic. Szczegóły w artykule.

Pijany tak, że zabrakło skali

31-letni mężczyzna został zatrzymany wczoraj (11.02) w dzień na ulicy Chabrowej w Łomży. 31-latek kierujący saab-em został schwytany, kiedy razem z kolegą przyjechał do sklepu po alkohol. 

Kierowca był tak pijany, że na urządzeniu do badania stanu trzeźwości zabrakło skali.

Mężczyzna tłumaczył, że od kilku dni jest w ciągu alkoholowym, bo ma problemy osobiste i w ten sposób je odreagowuje. Powiedział, że wraz z kolegą pili w domu, a gdy alkohol się skończył, wsiedli do auta i pojechali do sklepu - relacjonuje Karolina Wojciekian, oficer prasowa KMP w Łomży.

Łomżyńscy mundurowi, w aucie kierowanym przez 31-latka, znaleźli nieotwartą butelkę wódki oraz puste butelki po innym alkoholu. Policjanci zabrali mężczyznę do komendy, żeby dokładnie skontrolować jego stan - badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 4,2 promila alkoholu w organizmie.

Pijany kierowca pożegnał się ze swoim prawem jazdy i będzie teraz odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy jesteś za zaostrzeniem kar dla pijanych i naćpanych kierowców?

Źródło: KMP w Łomży

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!