Paliło się w jednym z bloków przy ul. Kazańskiej w Łomży! Strażacy ewakuowali dwa małe psy. ZDJĘCIA

i

Autor: mszzz

POŻAR

Paliło się w jednym z bloków przy ul. Kazańskiej w Łomży! Strażacy ewakuowali dwa małe psy. ZDJĘCIA

2023-09-19 12:57

Do zdarzenia doszło około godziny 11:00 w jednym z bloków przy ulicy Kazańskiej w Łomży. Ogień pojawił się na balkonie mieszkania na czwartym piętrze. Nikomu nic się nie stało. Szczegóły poniżej.

Pożar w bloku przy Kazańskiej w Łomży

Działania gaśniczne w bloku przy ulicy Kazańskiej w Łomży zostały już zakończone. Udział w akcji brało kilka zastępów straży pożarnej, a same działania trwały około godziny. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ogień pojawił się na balkonie mieszkania na czwartym piętrze. Właścicieli nie było w domu, ale z mieszkania strażacy ewakuowali dwa małe psy. Zwierzaki są całe i zdrowe.

Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy wydobywający się dym oraz pożar na balkonie w budynku na czwartym piętrze. Nasze działania polegały na siłowym otwarciu drzwi i ugaszeniu pożaru. Był to pożar mały. Z mieszkania zostały ewakuowane dwa psy. Nikomu z ludzi ani zwierząt nic się nie stało - powiedział nam kpt. Robert Jackowski

Ewakuacja mieszkańców bloku nie była konieczna. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą teraz wyjaśniane.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!