Noniek nowością w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży. Premiera spektaklu już w sobotę

i

Autor: mszzz

KULTURA

"Noniek" nowością w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży. Premiera spektaklu już w sobotę

2023-09-21 14:36

Już w najbliższą sobotę (23.09) w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży odbędzie się premiera najnowszego spektaklu autorstwa Marty Guśniowskiej pod tytułem "Noniek". Przedstawienie wyreżyserował Dariusz Wiktorowicz. "Noniek" to opowieść o bohaterze, który stracił swój dobry humor i rusza w podróż, żeby go odnaleźć.

Spektakl "Noniek" w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży

Tym razem będzie o emocjach, czasem trudnych i o problemach, które z nich wynikają. Tytułowy Noniek traci swój dobry humor i postanawia wyruszyć w podróż, żeby go odnaleźć. Podczas swojej wędrówki spotyka inne postacie, które muszą zmierzyć się ze stratą - chęci, zapału czy czasu.

Przygodny Nońka mają pomóc zrozumieć młodym, ale i dorosłym widzom ich własne emocje.

Nie jest łatwo odzyskać raz utracony humor. Można go wprawdzie kupić, ale cena jest zbyt wysoka. Warto jednak wciąż mieć nadzieję, radosne oczy i uśmiech w sercu, a wtedy wszystko się samo ułoży - przekazują twórcy spektaklu.

Twórcy "Nońka"

Za reżyserię spektaklu odpowiada Dariusz Wiktorowicz, scenografię stworzyła Barbara Wójcik-Wiktorowicz, natomiast muzykę do spektaklu stworzył Mateusz Pospieszalski.

Rolę "Nońka" gra Beata Antoniuk. Na scenie zobaczymy także: Miłosza Cieślika, Agnieszkę Horniczan, Tomasza Rynkowskiego, Julię Sacharczuk i Rafała Swaczynę.

Jest to taka historia bardzo, powiedziałbym, nam bliska, bo często zdarza nam się utracić humor z różnych powodów i nie zawsze w ciągu dnia potrafimy go znaleźć i nasz bohater też gubi swój nastrój i rusza w metaforyczną podróż, żeby go odnaleźć. Zobaczcie to, zapraszamy serdecznie na nasz spektakl, jesteśmy ciekawi waszych opinii, podzielcie się swoimi wrażeniami, piszcie, dzwońcie, nagrywajcie filmiki czy wam się podobało czy nie. Noniek będzie wszystko notował i wam odpisywał - mówił podczas konferencji reżyser, Dariusz Wiktorowicz.

Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę 23 września o 17:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE