Nielegalny hazard w Łomży. Rozbito kolejną dziuplę!

i

Autor: Podlaska KAS

HAZARD

Nielegalny hazard w Łomży. Rozbito kolejną dziuplę!

2024-02-09 11:56

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej rozbili, działającą na terenie Łomży, dziuplę hazardową. Zabezpieczono kilka automatów do gier. Jedna osoba usłyszała zarzuty. Szczegóły poniżej.

Dziupla hazardowa w Łomży rozbita

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży rozbili nielegalną dziuplę hazardową. Dziupla znajdowała się w jednym z lokali na terenie miasta. Mundurowi zabezpieczyli tam 7 automatów do gier.

Oprócz maszyn zajęto dwa telefony komórkowe, notatki z zapiskami dot. prowadzenia gier oraz ponad 6 tys. zł. Część gotówki była ukryta w koszu na śmieci - przekazał Maciej Czarnecki, rzecznik prasowy KAS.

Kobieta z zarzutami

Zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom usłyszała obsługująca lokal 34-letnia kobieta.

Osoby, które urządzają nielegalne gry hazardowe muszą liczyć się z grzywną, karą pozbawienia wolności do lat 3, albo obiema karami łącznie.

Organizatorzy takich gier muszą też liczyć się z karami pieniężnymi w wysokości 100 tysięcy złotych za każde nielegalne urządzenie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!