Park Wodny w Łomży

i

Autor: MOSiR Łomża

Niedługo popływamy w Parku Wodnym w Łomży - znamy datę i szczegóły otwarcia basenu [AUDIO]

2020-05-29 14:43

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotowuje się do ponownego otwarcia Parku Wodnego. Prawdopodobnie stanie się to już za kilkanaście dni, ale trzeba liczyć się ze zmianami - na terenie obiektu będą obowiązywały inne zasady niż dotychczas. Jakie? Sprawdźcie szczegóły na ESKA PL ŁOMŻA.

Kiedy ruszy Park Wodny w Łomży? Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR-u, informuje, że popływać będzie można już w połowie czerwca. Obiekt najprawdopodobniej ruszy koło 15 czerwca. W tej chwili w Parku Wodnym trwają przygotowania.

W tej chwili nie ma wody w nieckach, trzeba je napełnić, a to potrwa kilka dni. Później oczywiście badanie wody, wyniki odbieramy i będziemy otwierać. Szacujemy, że około 15 czerwca Park Wodny zacznie działać - przekazuje Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Obecna sytuacja w kraju wymusza na obiektach wprowadzanie różnych restrykcji. Z informacji, które przekazał nam dyrektor MOSiR-u wynika, że jednocześnie w obiekcie będzie mogło przebywać około 70 osób. Jakie jeszcze zmiany będą obowiązywać na terenie łomżyńskiego parku wodnego? Posłuchajcie.

mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży o planowanym otwarciu Parku Wodnego

Niewykluczone, że w Parku Wodnym będą też obowiązywać specjalne godziny tylko dla seniorów. Jak tłumaczy dyrektor MOSiR-u, na razie są to wstępne plany, szczegóły będą znane bliżej otwarcia obiektu.

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE