Narkotyki w piwnicy

i

Autor: pixabay.com

Narkotyki w piwnicy. Mieszkaniec Łomży wpadł w ręce podlaskiej policji

2020-07-16 22:10

Łomżyńscy policjanci we współpracy z Komendą Miejską Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W jednej z miejscowych piwnic znajdowało się ponad 100 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Okazało się również, że młodszy z mężczyzn miał przy sobie zawiniątko z marihuaną.

Policjanci dowiedzieli się, że w jednej z piwnic na terenie Łomży znajduje się znaczna ilość narkotyków. Łomżyńscy funkcjonariusze we współpracy z białostocką policją przeszukali pomieszczenie. W chwili wykonywania rutynowych czynności w piwnicy znajdował się 34- letni właściciel i jego 26- letni kolega. 

W momencie wizyty mundurowych, w pomieszczeniu przebywał także jego 26-letni kolega.  Okazało się również, że młodszy z mężczyzn miał przy sobie zawiniątko z marihuaną. 26-latek i 34-latek usłyszeli już zarzuty. Młodszy podejrzany jest o posiadanie środków odurzających, natomiast starszy o posiadanie narkotyków w znacznej ilości, które wbrew obowiązującym przepisom, nabył na terenie jednego z krajów wspólnotowych - informuje łomżyńska policja.

34- latek najbliższe miesiące spędzi  w areszcie. Grozi mu od 3 at pozbawienia wolności. 

10. Akcja obrączkowania bocianów w powiecie siedleckim