MotoKurp 2024 już w najbliższą niedzielę w Łysych! Co będzie się tam działo? Mamy szczegółowy PROGRAM

i

Autor: MotoKurp

WYDARZENIA

MotoKurp 2024 już w najbliższą niedzielę w Łysych. Wiemy, co będzie się tam działo!

2024-07-02 12:55

Takiego wydarzenia w naszym regionie jeszcze nie było - przed nami pierwsza edycja imprezy pod nazwą "MotoKurp". To impreza 2w1 - coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele motoryzacji, jak i miłośnicy kultury kurpiowskiej. Jak zapewniają organizatorzy - ten event będzie miał jedyny w swoim rodzaju klimat. Szczegóły imprezy w artykule.

MotoKurp 2024 w Łysych - kiedy?

Już w najbliższą niedzielę, w jednym miejscu, będą mogli spotkać się wszyscy wielbiciele motoryzacji i szeroko pojętej kultury kurpiowskiej z całego regionu. Przed nami pierwsza edycja imprezy pod nazwą MotoKurp.

Na miejscu będzie kilka stref - motocykle, klasyka, tuning, motoryzacja amerykańska, strefa ciężka, off-road, wrak reace, eco-strefa, AMG i car audio. Podczas wydarzenia zagrają Puszcza Zielona z Łysych, Łysoziańskie Nuty, Luźne granie i DJ’e.

MotoKurp 2024 jest imprezą otwartą i w zupełności bezpłatną, od wystawców, poprzez osoby prezentujące swoje maszyny, aż do odwiedzających nas gości. Każdy znajdzie coś dla siebie w pogrupowanych strefach pojazdów. Całości dopełnią wątki kultury kurpiowskiej takie jak: premierowe i specjalnie napisane na MotoKurp 2024 widowisko pt. „Aj z to motoryzacjo . . .” w wykonaniu zespołu kurpiowskiego Puszcza Zielona z Łysych - przekazuje Bartosz Radoch, organizator wydarzenia.

MotoKurp 2024 - dodatkowe atrakcje

Podczas wydarzenia najmłodsi goście też znajdą coś dla siebie - będą dmuchańce, kolejki, gry, zabawy i konkursy. O potrawy zadbają m.in. Panie z kół gospodyń wiejskich - przygotowują barwne posiłki regionalne. Będzie też stoisko grillowe JBB Bałdyga.

Motoryzacja, kultura kurpiowska i pomaganie

MotoKurp to także akcja charytatywna. W trakcie wydarzenia będą zbierane fundusze na OSP w Łysych.

W naszej imprezie nie zabraknie też wsparcia, bo pomagać lubimy. Podczas naszego wydarzenia będzie przeprowadzana zbiórka charytatywna na OSP Łyse, ale że strażaki z OSP Łyse to dobre chłopaki, to już nam zapowiedzieli, że za zebrane pieniądze kupią strażackiego dmuchańca dla dzieci, który będzie uczestniczył w takich jak ta imprezach - dodaje organizator.

MotoKurp 2024 już w najbliższą niedzielę w Łysych. Wiemy, co będzie się tam działo!

i

Autor: MotoKurp/MotoKurp 2024 już w najbliższą niedzielę w Łysych. Wiemy, co będzie się tam działo!

MotoKurp odbędzie się 7 lipca na parkingu JBB w Łysych między 10:00 a 18:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!