WOŚP puszka

i

Autor: Justyna Świderska WOŚP puszka

AKCJA

Morsowanie, wielkie granie i pomaganie. WOŚP 2024 w Łomży

2024-01-11 14:06

Do wielkiego finału WOŚP czasu już niewiele. Granie z serduchem ruszy 28 stycznia i nie ominie również Łomży. Wisienką na torcie oczywiście będą koncerty, ale nie zabraknie też wydarzeń towarzyszących. Znamy pierwsze szczegóły!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024

Już po raz 32. Polskę opanuje "letnia zadyma w środku zimy". 28 stycznia wielkie granie odbędzie się w wielu polskich miastach i miasteczkach. Na liście nie mogło zabraknąć Łomży, która nadchodzący finał przygotowuje w duecie  z sąsiednią Piątnicą. Wiadomo już,że w Łomży wielki finał WOŚP odbędzie się w  Hali Kultury, a w Piątnicy- w Gminnej Hali Sportowej.

Artyści i licytacje

Na wośpowej liście wykonawców, którzy wesprą swoim talentem nadchodzący finał pojawiają się pierwsze nazwiska i formacje. Wiemy już, że na scenie na pewno wystąpią zespoły SHOCK i FAJZER. A to dopiero początek! Mamy też info dla wszystkich artystów z Łomży i okolic, którzy chcieliby dołączyć do ekipy z serduchem- łomżyński sztab wciąż szuka chętnych!

Wystarczy zgłosić się do łomżyńskiego sztabu, a możecie to zrobić  na kilka sposobów:

  • wysłać wiadomość na messengerze WOŚP Łomża
  • napisać maila na adres wosp@emclat.pl
  • albo kliknąć TUTAJ

Zbliżający się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć na wiele sposobów, w tym przekazując fanty na dobroczynne licytacje! Mile widziane jest dosłownie wszystko: vouchery, usługi, rękodzieło, posprzątanie mieszkania, wspólny obiad i wiele, wiele innych. Im bardziej szalona propozycja, tym lepiej! Jeśli chcielibyście podzielić się tym, co macie zajrzyjcie do Biura Poselskiego Posłanki na Sejm RP- Alicji Łepkowskiej - Gołaś:

  • we wtorki i czwartki
  • od 17:00 do 19:00
  • adres: ul. Sienkiewicza 10 lok. 3

Wiemy też, że w ramach zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabraknie w Łomży wydarzeń towarzyszących: Morsowania z Serduchem i ekstremalnego WOŚPogedonu. Będziemy informować Was na bieżąco!