Ratuszowe świąteczne konkursy

i

Autor: pixabay.com

Mikołajkowe nagrody czekają! Wystarczy, że napiszecie list albo stworzycie bombkę

2020-11-17 11:49

Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, po raz kolejny ogłosił konkurs na "Najładniejszą bombkę choinkową". Brokatowe, złote, kolorowe, wyszywane- to zależy tylko od Waszej kreatywności. Tegoroczną świąteczną nowością jest za to konkurs na "Najpiękniejszy list do świętego Mikołaja", którego tematem przewodnim są świąteczne marzenia dzieci.

Świąteczną atmosferę czuć w powietrzu coraz bardziej. Mimo epidemii, która znacznie zmieniła nasz świat, wielu z nas już marzy o pachnącej choince, dwunastu potrawach, prezentach i rodzinnej atmosferze. Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, zaprasza najmłodszych mieszkańców do kreatywnego spędzenia przedświątecznego czasu, organizując dwa mikołajkowe konkursy. Pierwszy z nich to tradycyjny już konkurs na "Najładniejszą bombkę choinkową". Wystarczy, że samodzielnie stworzycie bombkę marzeń, a technika wykonania jest dowolna. Może być ręcznie malowana, wyszywana, pozłacana, albo wyklejana: to zależy tylko od Was. Konkurs jest adresowany do przedszkolaków i uczniów klas 1-3, a zgłoszenia do konkursu ruszą 23 listopada i potrwają do 11 grudnia. Drugi z konkursów jest "świeżynką" i polega na napisaniu listu do Mikołaja.

Dla przedszkolaków oraz dzieci z klas 1-3 został przygotowany mikołajkowy konkurs plastyczny pt. “List do Świętego Mikołaja”, którego tematem przewodnim są świąteczne marzenia dzieci. Zdjęcia listu w formie pracy plastycznej wykonanej dowolna techniką lub w formie literacko-plastycznej wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesyłać do dnia 30 listopada na adres mailowy: u.nowakowska@um.lomza.pl  - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Łomży.

Kartę zgłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Niezwykła niespodzianka dla małych pacjentów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE