Mecz ŁKS 1926 Łomża kontra Warmia Grajewo już w najbliższą sobotę!

i

Autor: fot. ŁKS 1926 Łomża/Łukasz Gosiewski

Mecz ŁKS 1926 Łomża kontra Warmia Grajewo już w najbliższą sobotę!

2022-11-09 13:26

Przed piłkarzami Łomżyńskiego Klubu Sportowego przedostatnie jesienne spotkanie. Tym razem zmierzą się z rywalem z Grajewa. Mecz odbędzie się już w najbliższą sobotę!

Przed łomżyńskimi piłkarzami ważne spotkanie. W najbliższą sobotę w meczu o mistrzostwo IV ligi ŁKS zmierzy się z drużyną Warmii Grajewo. Mecz odbędzie się wieczorem w Łomży.

Przypomnijmy, że ŁKS obecnie jest liderem rozgrywek. Do tej pory zgromadził 34 punkty i nad drugim rywalem, Ruchem Wysokie Mazowieckie, ma tylko jeden punkt przewagi i dwa nad rywalem z trzeciego miejsca.

Mateusz Borek o Lewandowskim, Zielińskim i mundialu

ŁKS-owi potrzebne zwycięstwo

Żeby utrzymać pozycję lidera po następnej kolejce potrzebne jest zwycięstwo i zdobycie 3 punktów. Jeśli się nie uda, to przeciwnicy z kolejnych miejsc muszą się "potknąć". Jak będzie? Okaże się już 12 listopada.

Dodam, że będzie to przedostatni mecz rundy jesiennej. Na koniec jesiennych rozgrywek zostanie jeszcze mecz z Klubem Sportowym Śniadowo. To spotkanie odbędzie się na wyjeździe.

Sonda
Czy interesujesz się piłką reprezentacyjną?

Mecz ŁKS 1926 Łomża kontra Warmia Grajewo już 12 listopada na Stadionie Miejskim w Łomży. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o 19:26.

Podczas tego spotkania kibice będą mogli korzystać ze stoiska cateringowego, grilla i grochówki. Pojawi się też stoisko z biało-czerwonymi gadżetami.

Warto pamiętać!

  • Wszyscy piłkarze Młodzieżowy ŁKS bez względu na wiek wchodzą na mecze za darmo.
  • Wejście na stadion odbywa się wyłącznie główną bramą od ul. Zjazd.
  • Wejście na trybunę VIP tylko z biletem VIP lub karnetem VIP.
  • Przejazd przez bramę na teren obiektu tylko dla osób upoważnionych

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl