zamknięcie Rządowej

i

Autor: UM w Łomży

Łomżyńskie drogi w remoncie. Szykują się kolejne utrudnienia dla kierowców

2020-07-10 9:51

Od 14 lipca kierowcy nie wjadą na skrzyżowanie Rządowej z Kaznodziejską i Starym Rynkiem- informuje Kancelaria Prezydenta Łomży. Ma to związek z wciąż trwającym remontem Rządowej. Urząd Miejski zakłada, że utrudnienia potrwają do końca wakacji.

Łomżyńskie ulice intensywnie się remontują. Kierowcy szczególnie odczuli to w okolicy Starego Rynku, gdzie przez długi czas z ruchu wyłączone były  ulice  Rządowa i Giełczyńska. Remont Rządowej wciąż trwa i wchodzi w kolejne etapy, co wymusi na drogowcach zamknięcie skrzyżowania Rządowej z Kaznodziejską i Starym Rynkiem.

W rejonie skrzyżowania ulic Rządowej, Kaznodziejskiej i Starego Rynku będą wykonywane prace sanitarne, elektryczne, a na odcinku Starego Rynku również prace archeologiczne, przebudowa ciepłociągu i docelowo wykonanie nawierzchni przez firmę wykonującą rewitalizację Starego Rynku - czytamy w oficjalnym komunikacie Urzędu Miejskiego w Łomży. 

Remont Rządowej trwa już od lutego tego roku. Do tej pory drogowcy wykonali tam wodociąg i przyłącza sanitarne do budynków, podziemną instalację elektryczną, zdemontowano także  linię napowietrzną.

Skrzyżowanie z Kaznodziejską i Starym Rynkiem będzie wyłączone z ruchu do 31 sierpnia.

Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE