Teatr Łomża

i

Autor: mszzz

Łomżyński Teatr zasili podlasie kulturą - rusza kolejny projekt artystyczny

2021-06-18 10:37

20 czerwca teatr lalki i aktora wyjdzie na Łomży ze swoimi spektaklami: to w ramach akcji "Podlaskie zasilane kulturą". ​Nie tylko mieszkańcy Łomży będą mieli okazję zasiąść na plenerowej widowni: nasz Teatr zawita także do Nowogrodu, Ciechanowca, Zbójnej i Drozdowa.

Emocje po festiwalowej "Walizce" jeszcze nie ucichły, a Teatr Lalki i Aktora szykuje nam kolejną niespodziankę. 20 czerwca na ulice Łomży i okolicznych miejscowości wyjdą aktorzy prezentując Wam swoje najlepsze spektakle. To w ramach projektu "Podlaskie zasilane kulturą".

Jesteśmy zaszczyceni, że zaprosiliście nas Państwo do swojej społeczności. Pragniemy spotkać się z Wami, pokazać nasze znakomite spektakle, zaprezentować teatr otwarty na wielopokoleniową publiczność, a także zachęcić wszystkich do wspólnej rozmowy lub kreatywnej zabawy przy okazji warsztatów teatralnych. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli Państwo również przyjmiecie nasze zaproszenie i tłumnie, całymi rodzinami, będziecie uczestniczyć w proponowanych przez nas wydarzeniach. Wszystkie spektakle w ramach projektu PODLASKIE ZASILANE KULTURĄ odbywają się w plenerze i są bezpłatne - czytamy na stronie Teatru.

W programie znalazły się najlepsze spektakle naszego Teatru, które na pewno część z Was już dobrze zna. Przed Wami kilka dni dobrej zabawy z kulturą, początek już w najbliższą niedzielę (20 czerwca) w Nowogrodzie. PLAN FESTIWALU:

  • 20 czerwca, Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie, Szewc Kopytko i Kaczor Kwak, godz. 13:00
  • 21 sierpnia, Port Łomża, Szewc Kopytko i Kaczor Kwak, godz. 15:00
  • 22 sierpnia, Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, Szewc Kopytko i Kaczor Kwak, godz. 15:00
  • 28 sierpnia, Zbójna, Mała Syrenka, godz. 15:00
  • 10 listopada, Muzeum Przyrody w Drozdowie, Ścieżka Obok Drogi, godz. 13:00
Fragment próby "Pokory" w Teatrze Śląskim