Łomża została Świetlną Stolicą Województwa Podlaskiego! Tak zdecydowali internauci. Co dalej?

i

Autor: mszzz

PLEBISCYT

Łomża została Świetlną Stolicą Województwa Podlaskiego! Tak zdecydowali internauci. Co dalej?

2024-01-15 14:32

Łomża po raz kolejny została podlaskim liderem konkursu "Świeć się z Energą". Internauci zdecydowali, że to właśnie nasze miasto zostało najładniej oświetlone na święta w Podlaskiem. Teraz przed Łomżą walka o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Szczegóły poniżej.

Łomża Świetlną Stolicą Województwa Podlaskiego

Internauci oddali najwięcej, bo blisko 4 tysiące, głosów na Łomżę w plebiscycie "Świeć się z Energą" czyli na najładniej rozświetlone świątecznie miasto w województwie. Nasze miasto po raz kolejny zgarnia nie tylko ten honorowy tytuł i przepustkę do finału, ale przede wszystkim sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych.

Sprzęt trafi do samorządu, a następnie do najbardziej potrzebujących osób z Łomży.

Dodajmy, że Łomża zdobyła 3806 głosów, druga Dąbrowa Białostocka - 1952, natomiast ostatnie miejsce na podium zajął Białystok - na stolicę województwa oddano 1222 głosy.

Runda finałowa plebiscytu

Łomża jako wojewódzka zwyciężczyni przechodzi do rundy finałowej. W niej zmierzy się z 15 liderami z pozostałych województw. Czy świąteczne dekoracje przypadną do gustu internautom z innych zakątków Polski? Trzymajmy kciuki!

Stawką w ogólnopolskim finale jest nie tylko tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w kraju, ale także sprzęt AGD o większej wartości - 40 tysięcy złotych.

Finał plebiscytu - kiedy głosować?

Głosowanie w ogólnopolskim finale Plebiscytu Miast rozpocznie się 17 stycznia i potrwa do 30 stycznia, do godziny 12:00.

Sonda
Czy podobają Ci się świąteczne iluminacje w Łomży?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl