Łomża: Zdemolował pokój hotelowy. Co się tam wydarzyło?

i

Autor: fot. KMP Łomża/Zdemolował pokój hotelowy. Co się tam wydarzyło?

Łomża: Zdemolował pokój hotelowy. Co się tam wydarzyło?

2022-11-07 15:09

W ręce łomżyńskich policjantów wpadł mężczyzna, który zniszczył pokój hotelowy w mieście. Grozi mu za to 5 lat więzienia. Co się tam dokładnie wydarzyło?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży dostali zgłoszenie, że jeden z gości hotelowych w mieście zniszczył pokój i jego wyposażenie. Na miejscu mundurowi ustalili, że mężczyzna chciał nauczyć swojego współlokatora "czystości". 

Wiadomo, że w dniu gdy doszło zniszczeń wandal był w stanie nietrzeźwości.

Olsztyn. Wandale podłożyli ogień na starówce

W pewnym momencie zaczął niszczyć rzeczy znajdujące się w pokoju. Mężczyzna uszkodził lustro oraz drzwi od łazienki. Ponadto poplamił wykładzinę podłogową, ręczniki i pościel. Drugi komplet pościeli wyrzucił do kosza na śmieci - przekazał zespół prasowy KMP w Łomży.

Właściciel hotelu oszacował swoje straty na ponad 3 tysiące złotych. 33-letni mieszkaniec województwa lubelskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, a za to grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE