Łomża w świątecznej odsłonie!

i

Autor: mszzz

Ciekawostka

Łomża walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Trwa głosowanie

2024-01-23 11:36

Niedawno świętowaliśmy zdobycie tytułu Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego. Teraz Łomża awansowała do drugiego etapu konkursu Świeć się z Energą i walczy o miano Świetlnej Stolicy Polski. Wszystko zależy od liczby zebranych głosów - klikajcie i namawiajcie znajomych z innych miast!

Łomża po raz kolejny została Świetlną Stolicą Województwa Podlaskiego. Dzięki temu do potrzebujących mieszkańców naszego miasta trafi energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 złotych.

Drugi etap głosowania

Teraz Łomża walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski! Głosowanie potrwa jeszcze do 30 stycznia i odbywa się internetowo. Jeśli chcecie, żeby Łomża po raz pierwszy została najjaśniejszym miastem w Polsce możecie klikać TUTAJ.

Miasto, które wygra etap ogólnopolski zgarnie sprzęt AGD o wartości aż 40.000 złotych!

„Świeć się z Energą” to nie tylko konkurs, to świąteczna tradycja, która już od 15 lat przyciąga mieszkańców polskich miast do rywalizacji o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Miasta, które zdobyły najwięcej głosów w każdym województwie, otrzymają 10.000 złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD, który następnie trafi do potrzebujących - np. ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, a także do mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej - informują organizatorzy konkursu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!