Łomża. Sprawca wypadku na Wojska Polskiego był pijany!

i

Autor: od a do z

Sprawca wypadku na Wojska Polskiego nie miał prawka i był pijany!

2022-11-15 14:15

Wczoraj (14.11) wieczorem na ulicy Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany! Ale to nie jedyne przewinienie tego mężczyzny. Szczegóły w artykule.

Kierowca audi zderzył się z cysterną przewożącą mleko. Do wypadku doszło na ul. Wojska Polskiego na wysokości ul. Spokojnej. Kierowca audi skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce jadącej od strony Ostrołęki.

Kierujący osobówką 44-letni mieszkaniec Łomży był pijany i jak się później okazało - miał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Awantura o wózki w tramwajach we Wrocławiu. Zaczęło się od tego wypadku! MPK pokazało nagranie

Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Z dalszych ustaleń policjantów wynikało też, że 44-latek w przeciągu ostatnich 5 lat, aż 7 krotnie usłyszał zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości - przekazała nam Urszula Brulińska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

44-latek trafił do aresztu. Teraz usłyszy zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu i złamania zakazu sądowego. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie kolizji.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!