V Akademickie Mistrzostwa Łomży w Biegu Ulicznym

i

Autor: Akademia Nauk Stosowanych w Łomży

Wydarzenia

Łomża pobiegnie ze studentami już po raz piąty

2023-03-28 12:06

Wielkimi krokami zbliżają się kwietniowe Akademickie Mistrzostwa Łomży w Biegu Ulicznym. Wzorem lat ubiegłych uczestnicy przebiegną dystans pięciu lub dziesięciu kilometrów. Udział w zabawie może wziąć dosłownie każdy, nawet "niebiegający", a to wszystko w akademickiej atmosferze.

Już po raz piąty pasjonaci biegania spotkają się przy Akademickiej 1. 16 kwietnia przy Akademii Nauk Stosowanych w Łomży odbędą się V Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w Biegu Ulicznym. Na uczestników i osoby towarzyszące czeka sporo atrakcji, nie tylko tych sportowych. 

V Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym to fantastyczna impreza sportowa ale także rodzinny piknik z licznymi atrakcjami i niespodziankami towarzyszącymi. Wśród nich będą fizjoterapeutyczne masaże, a także dietetyczne porady z możliwością przeprowadzenia badania składu ciała. Tradycyjnie rywalizacja odbędzie się w licznych kategoriach wiekowych - czytamy na stronie łomżyńskiej uczelni - Podczas wydarzenia będzie można także dokonać rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego Fundacji DKMS.

Szanse na zdobycie pucharu są naprawdę spore: Akademia Nauk Stosowanych wprowadziła kategorie wiekowe "co pięć lat", zarówno w grupie Pań, jak i Panów. W sumie na zawodników obu płci czekają 33 puchary. 

Zapisy na imprezę dobiegły już końca, ale możecie wciągnąć się na listę rezerwową. Szczegóły ---> TUTAJ.  

Łódzki nauczyciel w dwie doby przebiegł ponad 300 kilometrów