Łomża. Pijana kobieta wiozła dzieci do sali zabaw!

i

Autor: fot. pixabay.com/Łomża. Pijana kobieta wiozła dzieci do sali zabaw!

POLICJA

Łomża. Pijana kobieta wiozła dzieci do sali zabaw!

2023-06-02 14:55

Pijana mieszkanka Łomży wiozła dwoje dzieci do sali zabaw. Anonimowe zgłoszenie w tej sprawie policjanci dostali wczoraj (1.06). Do zdarzenia doszło na terenie miasta. Szczegóły poniżej.

Wczoraj (1.06) łomżyńscy policjanci dostali anonimowe zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, która miała przywieźć dzieci do jednej z sal zabaw na terenie miasta.

Pijana za kółkiem

Na miejscu mundurowi zastali kobietę, siedzącą w zaparkowanym aucie, ale bez dzieci. Badanie alkomatem wykazało, że siedząca za kierownicą 34-letnia mieszkanka Łomży miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kobieta tłumaczyła, że przywiózł ją kolega, który już odjechał. Jednak monitoring pokazał coś innego - tam widać było jak to kobieta kieruje samochodem, a w środku znajdują się dzieci - 8-letni syn kobiety i jego kolega.

Pijana i bez uprawnień

Okazało się też, że 34-latka od 2017 roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami - właśnie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Dzieci trafiły pod opiekę rodziny, a samochód 34-latki został odholowany. Natomiast nieodpowiedzialna kobieta będzie teraz odpowiadać przed sądem.

źródło: KMP Łomża

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE