Łomża: Nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany

i

Autor: fot. Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa

Łomża: Nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany

2022-05-18 13:55

Kilka nielegalnych automatów do gier ujawnili funkcjonariusze łomżyńskiej KAS w jednym z lokali na terenie miasta. W trakcie przeszukania lokalu mundurowi znaleźli też notatki z rozliczeniami za gry oraz ponad 2 tysiące złotych. Szczegóły w artykule.

Funkcjonariusze łomżyńskiej KAS zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych. Chodzi o lokal znajdujący się przy jednej z głównych ulic w Łomży. Lokal był zabezpieczony monitoringiem, a jego drzwi i okna zaklejone białą folią. Mundurowi ujawnili 5 automatów do gier hazardowych.

Policjanci rozbili groźny gang. Przestępcy prali pieniądze i zarabiali krocie na hazardzie

Automaty zostały zajęte do postępowania. W lokalu mundurowi znaleźli także notatki z rozliczeniami za gry oraz ponad 2000 zł przeznaczone na ewentualne wypłaty wygranych. W lokalu znajdowała się także 22-letnia kobieta, została przesłuchana.

Za urządzanie gier hazardowych grożą: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzający tego typu gry będą musieli zapłacić 100 tysięcy złotych za każdy automat.

Łomża: Nielegalny saoln gier hazardowych zlikwidowany

i

Autor: fot. Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa

Funkcjonariusze podlaskiej KAS zabezpieczyli w sumie 34 nielegalne automaty do gier hazardowych od początku tego roku.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!