Łomża. Najpierw wziął kasę, a później ugryzł duchownego!

i

Autor: pixabay.com

ZDARZENIA

Najpierw wziął kasę, a później ugryzł duchownego! Rozróba w Seminarium Duchownym w Łomży

2024-04-29 15:46

43-letni mężczyzna z Seminarium Duchownego w Łomży próbował wynieść skradzione pieniądze. Próbę ucieczki udaremnili duchowni. Doszło tam do szarpaniny, podczas której jeden z duchownych został pogryziony! Szczegóły poniżej.

Zakradł się do Seminarium Duchownego w Łomży

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą w seminarium duchownym w Łomży. Do zdarzenia doszło w samo południe. Mężczyzna zakradł się do seminarium i tam ukradł prawie 3500 złotych.

Mężczyznę zauważyli klerycy i próbowali go zatrzymać. Doszło do szarpaniny i jeden z duchownych został ugryziony przez rabusia.

43-letni mężczyzna niepostrzeżenie wszedł na teren Seminarium Duchownego w Łomży, po czym udał się do pokoi mieszkalnych kleryków oraz pomieszczeń biurowych. Z tych miejsc zabrał pieniądze w łącznej kwocie blisko 3500 złotych. Zauważony jednak przez kleryków próbował szybko opuścić budynek. Przy próbie zatrzymania go przez duchownych mężczyzna ugryzł jednego z nich w rękę - relacjonuje Karolina Wojciekian z KMP w Łomży.

Rabusiowi grozi do 10 lat więzienia

43-letniemu mieszkańcowi Ełku nie udało się uciec. Trafił w ręce policjantów. Jak się okazało 43-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia, ale w warunkach recydywy kara może zostać zwiększona o połowę.

Źródło: KMP w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl