Niemowlę było pod opieką pijanej matki

i

Autor: KMP Łomża

Policja

Łomża: Kompletnie pijana matka opiekowała się miesięczną córeczką! Grozi jej 5 lat więzienia

2023-07-10 11:31

Łomżyńscy policjanci dostali zgłoszenie o nietrzeźwej matce opiekującej się maleńkim dzieckiem. Patrol policji potwierdził zgłoszenie. Kobieta wydmuchała ponad promil alkoholu! Więcej o sprawie w naszym artykule.

Pijana matka "opiekowała się" niemowlęciem

W sobotę 8 lipca rano łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej matce opiekującej się maleńkim dzieckiem. O fakcie poinformował zaniepokojony ojciec, który był umówiony na weekendowy wyjazd, na mazury. Kiedy kobieta nie otwierała drzwi, zaniepokojony wezwał policjantów. Na miejscu okazało się, że 23-latka na blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie. W mieszkaniu był też jej obecny partner i miesięczne dziecko.

Jak tłumaczyli, wczoraj świętowali urodziny i wypili po 3 drinki. Nie podejrzewali, że mogą wyniknąć z tego takie konsekwencje, bo przecież o północy poszli już spać - tak tłumaczyli się łomżyńskim policjantom.

Nawet 5 lat więzienia dla pijanej matki z Łomży

Ojciec dziecka przejął opiekę nad niemowlęciem, a matka trafiła do policyjnego aresztu. Zgodnie z Kodeksem karnym za narażenie na niebezpieczeństwo, grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Czterolatka chodziła po dachu bloku, matka była pijana w domu. Wstrząsające sceny w Warszawie

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!