Ciekawostka

Łomża będzie piękniejsza na święta. W planach nowe iluminacje

2023-10-11 8:08

Mimo, że do świąt Bożego Narodzenia czasu jeszcze sporo,to na sklepowych półkach można znaleźć mnóstwo dekoracji- do upiększenia miasta na ten magiczny czas powoli przygotowują się też władze Łomży, które planują spore zakupy. Nowe iluminacje pojawią się już na początku grudnia.

Boże Narodzenie 2023. Łomża będzie jeszcze piękniejsza

Mimo, że do świąt czasu jeszcze sporo, to władze Łomży już robią świąteczne zakupy. Chodzi oczywiście o nowe iluminacje, które, obok dobrze znanych już dekoracji,takich jak świetlna choinka, fontanna, wiewiórka, czy Mikołaj na motorze, ozdobią Park Jana Pawła II i odnowiony Stary Rynek.

W Parku Jana Pawła II stanie świetlna karuzela z reniferami, oświetlona tysiącem lampek. I to nie będzie zwykła dekoracja: dzieci będą mogły dosiąść jednego z trzech reniferów, a zadaniem rodziców będzie wprawienie obiektu w ruch.

Świąteczne ozdoby na Starym Rynku

Na rogu ulic Farnej i Długiej stanie świetlny kapelusz. To już kolejna dekoracja nawiązująca do naszej wielkiej Łomżynianki- Hanki Bielickiej. Obiekt będzie miał ok. 3 metrów wysokości i z pewnością zostanie uwieczniony na niejednej fotce. Kolejną nowością ma być świetlna fontanna z animacją i muzyką.

Świąteczne iluminacje mają ozdobić Łomżę już na początku grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE