ŁoKeR po przerwie wraca do Łomży! Wiemy, kiedy można będzie wypożyczać rowery

i

Autor: mszzz

Rowery miejskie

ŁOKER po przerwie wraca do Łomży! Wiemy, kiedy można będzie wypożyczać rowery

2024-04-19 16:47

Już niebawem mieszkańcy Łomży i okolic, a także turyści, będą mogli wypożyczać w naszym mieście rowery - tradycyjne i elektryczne. Do dyspozycji będzie kilkanaście stacji zlokalizowanych w różnych punktach miasta. Szczegóły poniżej.

Rowery do wypożyczenia w Łomży

Niebawem w Łomży rozpocznie się kolejny sezon z rowerami do wypożyczania. Po jesienno-zimowej przerwie ŁoKeR wraca do naszego miasta.

Podobnie jak w poprzednim sezonie do wypożyczenia będą dwa rodzaje jednośladów - tradycyjne i elektryczne. W sumie będzie ich 130 (100 tradycyjnych i 30 elektrycznych).

Rowery będą umieszczone na 15 stacjach zlokalizowanych w różnych punktach miasta, m.in. na Starym Rynku, przy Orliku przy ul. Katyńskiej, przy SP9, na strzelnicy czy przy Parku Wodnym.

Warto pamiętać, że wypożyczenie roweru tradycyjnego na czas do 15 minut jest darmowe. Natomiast pierwsze 15 minut na elektryku to koszt 1 zł. Natomiast opłata inicjalna to 10 złotych. Tu znajduje się dokładny cennik.

Dodam, że do 2025 roku obsługą systemu roweru miejskiego w Łomży będzie zajmowała się firma Nextbike Polska.

Sonda
Lubisz jeździć na rowerze?

ŁoKeRy w Łomży - kiedy?

W tym roku ŁoKeRy w Łomży można będzie wypożyczać od 1 maja do końca października.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!