Lodowisko Biały Orlik w Łomży niebawem zacznie działać. Wiemy, kiedy otwarcie sezonu

i

Autor: mszzz

Lodowisko

Lodowisko "Biały Orlik" w Łomży niebawem zacznie działać. Wiemy, kiedy otwarcie sezonu

2023-12-01 11:55

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży pracują nad uruchomieniem lodowiska "Biały Orlik". W tej chwili prace powoli dobiegają końca, a to znaczy, że sezon łyżwiarski w Łomży ruszy niebawem. Szczegóły poniżej.

Lodowisko "Biały Orlik"

Trwają obecnie ostatnie prace przygotowawcze do otwarcia kolejnego łyżwiarskiego sezonu w Łomży. W miejscu boiska wielofunkcyjnego przygotowane zostało podłoże, a na nim rozłożony został system orurowania. Pojawiły się też bandy.

W tej chwili pracownicy MOSiR-u pracują nad budowaniem tafli lodu czyli wylewaniem kolejnych warstw wody.

Lodowisko w Łomży. Kiedy otwarcie?

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a więc w pogodzie nic się nie zmieni, to już niebawem możliwe będzie uruchomienie zimowego obiektu. Lodowisko "Biały Orlik" ma zacząć działać w Mikołajki, 6 grudnia.

Łomżyńskie lodowisko będzie działać przez cały tydzień w godzinach od 9:30 do 21:30.

Nowości i ceny

W tym roku nieco zmieni się sposób korzystania z obiektu "Biały Orlik". Na lodowisko można będzie wejść o dowolnej porze w godzinach funkcjonowania obiektu, a nie o wyznaczonych godzinach, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach.

Ceny biletów zaczynają się od 6 zł za godzinne wejście bez łyżew i 12 zł za wejście z wypożyczeniem łyżew. Tutaj znajduje się szczegółowy CENNIK.

Tradycyjnie dla wszystkich początkujących i rozpoczynających swoją przygodę z łyżwami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zapewnia kaski, kamizelki oraz możliwość wypożyczenia "pingwinów", które ułatwiają naukę podstawowych zagadnień i znacząco podnoszą bezpieczeństwo - przekazuje MOSiR.

Lodowisko w Łomży otwarte

i

Autor: mszzz

AKTUALIZACJA

Lodowisko "Biały Orlik" w Łomży zacznie działać w PONIEDZIAŁEK, 4 grudnia o godzinie 14:00.

Źródło: MOSiR w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl